Terug naar nieuwsoverzicht

Ziezo beurs, alles op een rij

Kan iemand met een visuele beperking langlaufen, judoën, bloemschikken en zelfs fotograferen? Drie dagen lang kunnen blinden en slechtzienden, ouders, verzorgers maar eigenlijk iedereen die nieuwsgierig is kennisnemen van alles wat het leven boeiend, interessant, leerzaam en leuk maakt voor mensen met een visuele beperking.

Ziezo Nationale beurs, Stichting Oogfonds Nederland

De bezoekers kunnen kennismaken met praktische hulpmiddelen waarmee zij alles kunnen beleven: aangepaste spelen, daisyspelers, tv-loepen enzovoort. Tijdens de beurs presenteren de leden van de vereniging samen met leveranciers, opleidingscentra en hulpverleners hun producten en diensten. U kunt de producten direct met elkaar vergelijken, uitgebreide toelichting vragen en zelf de hulpmiddelen uitproberen. Het Oogfonds biedt een speciale Ontdek & Doe hal aan.

Het aantal personen in de Nederlandse samenleving dat op enig moment van deze producten gebruik zou kunnen maken, bedraagt rond de 320.000. Naast de levering van hulpmiddelen staat de dienstverlening aan gebruikers zowel als arbeidsdeskundigen en technisch beoordelaars van bedrijfsverenigingen en ziektekostenverzekeraars op de agenda van deze dagen.

De Ziezobeurs wordt gehouden op 1, 2 en 3 februari in het Euretco Expo Center.

Meer informatie: www.ziezobeurs.nl

Wie zijn er in ieder geval allemaal: Babbage Automation - www.babbage.com, Bartiméus Sonneheerdt - www.bartimeus.nl en www.sonneheerdt.nl, Buro Obol - www.obol.nl, Cedere Consultancy - www.cedere.nl, Dedicon - www.dedicon.nl, Desudo Blindengeleidenhondenschool - www.desudo.nl, Ergra Low Vision B.V. - www.ergra-low-vision.nl, Freedom Scientific Benelux BV & Freedom ADL BV- www.freedomscientific.nl en www.freedomadl.nl, Geleidehondenschool, Herman Jansen - www.hondentrainer.nl, Komfa Media – www.komfa.nl, Koninklijk Nederlands Geleidehonden Fonds - www.geleidehond.nl, Landelijke Stichting voor Blinden en Slechtzienden - www.lsbs.nl, Low Vision en Braille Center B.V. - www.lvbc.nl, Low Vision Totaal - www.lowvisiontotaal.nl, Maatwerk revalidatie techniek - www.kindermeubilair.nl, Maculadegeneratie Vereniging Nederland - www.mdvereniging.nl, Martin Gaus Geleide- en Hulphondenschool - www.martingaus.nl, Mee Nederland - www.mee.nl, Modan - www.modan.nl, Nederlandse. Vereniging van Blinden en Slechtzienden - www.nvbs.nl, O.O.G. Low Vision Optometrie – www.oogcentrum.nl, Optelec Nederland B.V. - www.optelec.nl, Orion Media Solution - www.slechtziend.nl, O-Vision - www.o-vision.nl, Per Saldo - www.persaldo.nl, Rabobank Nederland - www.rabobank.nl, RdgKompagne - www.rdgkompagne.nl, REA College Nederland – www.reacollegenederland.nl, ReadSpeaker Nederland B.V. - www.readspeaker.com, Reinecker Reha Technik NL - www.reineckerreha.nl, Retina Nederland - www.retinanederland.org, Saarberg – www.saarberg.info, Sensis - www.sensis.nl, SET-Reizen - www.set-reizen.nl, slechtziend.nl – www.slechtziend.nl, Stichting Beleyes - www.beleyes.nl, Stichting Oogzorg Nederland - www.sozn.nl, Stichting TWIN Travel – www.twintravel.nl, TG Lining BV – www.tglining.nl, Van Lent Systems B.V. - www.vanlentsystems.nl / www.looky.tv, Viataal afd. BEO Doofblinden - www.leefwijzer.nl/doofblinden, Visio - www.visio.nl, Vittorio Fietsen – www.vittorio.nl, Viziris - www.viziris.nl, VLINDER, World Wide Vision - www.worldwidevision.nl, best wel veel dus...

Tags:
Categorie:
Nieuws
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op LinkedIn

RSS feed

Wij bieden ook een RSS feed aan. Die kun je bekijken met een gratis RSS reader.